מערכת CRM ייחודית לחברות קידום המחפשות הצלחה עבור לקוחותיהן

אין ספק שהמפתח להצלחת הלקוח המקודם שלכם, בתור חברות קידום, הוא ה- CRM שמותקן במערכות המחשוב שלכם. CRM הוא לא עוד תוכנה מזדמנת שאין חובה להשתמש בה. אולי עסק זוטר שעובד עם 2 לקוחות לא צריך להתעסק בכך, אבל חברת קידום שמייצגת עסקים מכל קצוות הקשת הישראלית ולעתים העולמית, בוודאי תצטרך לעקוב אחרי הקשרים שלה שכבר לא ניתנים למעקב לא מקצועי ביומנים ובווצאפ בטלפונים הניידים. מערכת CRM מקצועית לחברות קידום צריכה לספק לכם את התמורות הבאות.

פיתוח קשרי לקוח מפורטים למניעת שכחת פרטים ושירות לא מקצועי

כל סיכום שנעשה עם הלקוח או עם מי מנציגיו ייעשה כשאתם יושבים במשרד שלכם מול מחשב, ותוכנת CRM מותקנת על המסוף. התוכנה, שהיא יומן לכל דבר ועניין, לא מצריכה קלדנות ממושכת. הסיכומים עם לקוחות הקידום הם סיכומים מובנים: בניית אתר, כתיבת מאמרים, הטמעת מאמרים, וכד'. כל סיכום כזה הוא בחירה מובנית ב- CRM. כאשר תפתחו ללקוח כרטסת ב- CRM שלכם התוכנה אוטומטית תתשאל אתכם באיזה שלב הלקוח נמצא, עם אפשרויות בחירה מובנות. כל אחת מהאפשרויות הללו ניתנת לסימון בלוח זמנים כדי שתזכרו גם מה הבטחתם ללקוח, כולל מועדים מסוכמים מראש.

שיוך משימות עבור לקוחות לעובדים ספציפיים בחברת הקידום

ברם, השיחה שלכם עם הלקוח אינה סוף פסוק כשמדובר על תוכנת CRM מקצועית. המערכת מאפשרת לכם לשייך את המשימות שהלקוח ביקש מכם לבצע לעובדים מטעמכם, תוך ציון תפקידו של כל עובד ומעקב אחרי המשימות על מנת להשלימן ולדעת בקירוב טוב מתי הן צפויות להיות מושלמות. בדרך זו יהיה לכם גם חיווי בזמן אמת על העובדים וגם דיווח אמין ללקוח בדבר סיום המשימות הראשונות ומעבר למשימות היותר מתקדמות.

עבודה איכותית, קלה ונגישהf

מערכת CRM זו קלה מאד לשימוש וניתנת לתפעול גם על ידי עובדים ללא ניסיון במחשוב בכלל. מדוע? משום שכל מחיקת שורה, סגירת חלון או ביצוע פעולה פטלית אחרת מלווה בהמון הודעות אישור ולידיות על מנת למנוע טעות אנוש בקנה מידה נרחב. בנוסף, התוכנה מצוידת במבחר של GUI לשימושכם על מנת ליהנות מהגרפיקה הכי נוחה לקריאה ולצפייה וזאת כדי לאפשר לכם עבודה איכותית ואידאלית מול ה- CRM המדובר. בדרך זו השירות שלכם ללקוחות יהיה אופטימלי והקשרים שלכם עמם יזכו להיות במיטבם ללא עוררין. תוכנת CRM היא העיניים שלכם בהתבוננכם בלקוחות, ובאינטראקציות השונות עמם. אל תשכחו זאת.